Student products

יסודי אלאנואר, אלעומריה, גרץ

מדריך: הוניידה סמארה

יסודי אלאנואר, אלעומריה, גרץ

מדריך: הוניידה סמארה

לחץ כאן

יסודי ד מגאר, אלעומריה, ברנדיס

מדריך: הוניידה סמארה

יסודי ד מגאר, אלעומריה, ברנדיס

מדריך: הוניידה סמארה

לחץ כאן

אלעומריה, גרץ, יסודי ד מגאר, האורתודוקסי יסודי

מדריך: הוניידה סמארה

אלעומריה, גרץ, יסודי ד מגאר, האורתודוקסי יסודי

מדריך: הוניידה סמארה

לחץ כאן

חטיבת זאב, טאהא חוסין סח’נין

מדריך: ענבל פרנקו-וייג

חטיבת זאב, טאהא חוסין סח’נין

מדריך: ענבל פרנקו-וייג

לחץ כאן

אלסייד, נחשונים, הרטוב

מדריך: אימאן אבו עליון

אלסייד, נחשונים, הרטוב

מדריך: אימאן אבו עליון

לחץ כאן

ערמונים, רימונים, אלנהדא ירכא, אלנבראס-זמר

מדריך: אורה סגל

ערמונים, רימונים, אלנהדא ירכא, אלנבראס-זמר

מדריך: אורה סגל

לחץ כאן

אלנהדא ירכא, ערמונים, רימונים, אלזהראא

מדריך: אורה סגל

אלנהדא ירכא, ערמונים, רימונים, אלזהראא

מדריך: אורה סגל

לחץ כאן

אבן חלדון, ממ”ד אבני החושן- מודיעין, הדרים

מדריך: אורה סגל

אבן חלדון, ממ”ד אבני החושן- מודיעין, הדרים

מדריך: אורה סגל

לחץ כאן

אלחכים כפר קרע, אמירים בנימינה, אביחיל, יסודי עג’ר (5 א’)

מדריך: שגית חדד

אלחכים כפר קרע, אמירים בנימינה, אביחיל, יסודי עג’ר (5 א’)

מדריך: שגית חדד

לחץ כאן

אלחכים כפר קרע, אמירים בנימינה, אביחיל, יסודי עג’ר (5 ב’)

מדריך: שגית חדד

אלחכים כפר קרע, אמירים בנימינה, אביחיל, יסודי עג’ר (5 ב’)

מדריך: שגית חדד

לחץ כאן

יסודי חדש אלקודס, שבילים, אבן רושד, בית אור-קדרון

מדריך: שגית חדד

יסודי חדש אלקודס, שבילים, אבן רושד, בית אור-קדרון

מדריך: שגית חדד

לחץ כאן

המרכז למחוננים ומצטיינים חיפה, דוד ילין, שבטי ישראל

מדריך: הוניידה סמארה

המרכז למחוננים ומצטיינים חיפה, דוד ילין, שבטי ישראל

מדריך: הוניידה סמארה

לחץ כאן

אאפאק דייר אל אסד, החיטה, אלשאפעי (8 א’)

מדריך: אחמד מוסא

אאפאק דייר אל אסד, החיטה, אלשאפעי (8 א’)

מדריך: אחמד מוסא

לחץ כאן

אאפאק דייר אל אסד, החיטה, אלשאפעי (8 ב’)

מדריך: אחמד מוסא

אאפאק דייר אל אסד, החיטה, אלשאפעי (8 ב’)

מדריך: אחמד מוסא

לחץ כאן

יסודי ב פקיעין, ויצמן, שבטי ישראל, יסודי אלחכמה

מדריך: ריבה שפיגל

יסודי ב פקיעין, ויצמן, שבטי ישראל, יסודי אלחכמה

מדריך: ריבה שפיגל

לחץ כאן

רמז, אהוד מנור, ממ ירוק בית ג’אן (11 א’)

מדריך: לירון פרלמוטר

רמז, אהוד מנור, ממ ירוק בית ג’אן (11 א’)

מדריך: לירון פרלמוטר

לחץ כאן

אהוד מנור, ממ ירוק בית ג’אן (11 ב’)

מדריך: לירון פרלמוטר

אהוד מנור, ממ ירוק בית ג’אן (11 ב’)

מדריך: לירון פרלמוטר

לחץ כאן

אהוד מנור, ממ ירוק בית ג’אן (11 ג’)

מדריך: לירון פרלמוטר

אהוד מנור, ממ ירוק בית ג’אן (11 ג’)

מדריך: לירון פרלמוטר

לחץ כאן

ארלוזורוב, כרכור, אבן סינא, ישורון

מדריך: רוית שני- סריון

ארלוזורוב, כרכור, אבן סינא, ישורון

מדריך: רוית שני- סריון

לחץ כאן

מתתיהו, אלאשראק עין קניה, הדקל (14א’)

מדריך: זינה חסון

מתתיהו, אלאשראק עין קניה, הדקל (14א’)

מדריך: זינה חסון

לחץ כאן

מתתיהו, אלאשראק עין קניה, הדקל (14ב’)

מדריך: זינה חסון

מתתיהו, אלאשראק עין קניה, הדקל (14ב’)

מדריך: זינה חסון

לחץ כאן

נוף ים ב, אלנור

מדריך: תמר אבני

נוף ים ב, אלנור

מדריך: תמר אבני

לחץ כאן

נוף ים ב, אלנור, רוקח

מדריך: תמר אבני

נוף ים ב, אלנור, רוקח

מדריך: תמר אבני

לחץ כאן

יסודי ב, לפיד, נחלים, יסודי א

מדריך: נועה קריץ

יסודי ב, לפיד, נחלים, יסודי א

מדריך: נועה קריץ

לחץ כאן

יסודי א, בני עטרות, נחלים

מדריך: אפרת בכר

יסודי א, בני עטרות, נחלים

מדריך: אפרת בכר

לחץ כאן

יסודי א, נחלים, בני עטרות

מדריך: אפרת בכר

יסודי א, נחלים, בני עטרות

מדריך: אפרת בכר

לחץ כאן

יסודי ב, לפיד, בני עטרות

מדריך: אפרת בכר

יסודי ב, לפיד, בני עטרות

מדריך: אפרת בכר

לחץ כאן

חט”ב אלחלאן, תיכונט, אלמוטראן

מדריך: ענבל פרנקו-וייג

חט”ב אלחלאן, תיכונט, אלמוטראן

מדריך: ענבל פרנקו-וייג

לחץ כאן

אהוד מנור, מחבה, החיטה, אלשאפעי

מדריך: האוורד גורדון

אהוד מנור, מחבה, החיטה, אלשאפעי

מדריך: האוורד גורדון

לחץ כאן

חט”ב אלחלאן, תיכונט, אלמוטראן

מדריך: ענבל פרנקו-וייג

חט”ב אלחלאן, תיכונט, אלמוטראן

מדריך: ענבל פרנקו-וייג

לחץ כאן

אמי”ת, און, חט”ב אלחלאן

מדריך: עידן הרשקו

אמי”ת, און, חט”ב אלחלאן

מדריך: עידן הרשקו

לחץ כאן

מעיינות אשכול בוגר כפר אדומים, יסודי אלבאטן, נוף ים ב

מדריך: מיקי קריץ

מעיינות אשכול בוגר כפר אדומים, יסודי אלבאטן, נוף ים ב

מדריך: מיקי קריץ

לחץ כאן

אפרתה, יסודי אלאנואר, נאות לון

מדריך: מיקי קריץ

אפרתה, יסודי אלאנואר, נאות לון

מדריך: מיקי קריץ

לחץ כאן

השחר, יסודי א – כפר כנא, אלחכמה ג’ת הגלילית, יחד יסודי

מדריך: מיקי קריץ

השחר, יסודי א – כפר כנא, אלחכמה ג’ת הגלילית, יחד יסודי

מדריך: מיקי קריץ

לחץ כאן

הרב מימון, אופק, אלנהדא ירכא

מדריך: מיקי קריץ

הרב מימון, אופק, אלנהדא ירכא

מדריך: מיקי קריץ

לחץ כאן

תל”י הוד השרון, בורוכוב, אל שאפעי (באקה אלערביה)

מדריך: מיקי קריץ

תל”י הוד השרון, בורוכוב, אל שאפעי (באקה אלערביה)

מדריך: מיקי קריץ

לחץ כאן

חט”ב ברטעה, א טור מכין לבנות, עתיד כפר יונה

מדריך: כוכבית לנקרי

חט”ב ברטעה, א טור מכין לבנות, עתיד כפר יונה

מדריך: כוכבית לנקרי

לחץ כאן