برنامج المؤتمر

tomifgash
translate
תרגומים

9:00 – 9:15

افتتاحية

مؤسسات مركز TEC:
د.ميري شينفيلد، د.أسماء نادر غنايم، د.إيلين حوتر

9:15 – 14:00

طلاب، معلمين ومدراء – يشاركون بتجاربهم في Tec4Schools

9:45-9:15
جلسة 1: أولاد تك يستضيفون ويغنون
مديرو الجلسة: ريبا شبيغل، ايمان ابو غعليون
10:15-9:45
جلسة 2: نلعب في الشبكة
مديرو الجلسة: د.إيلين حوتر، ريبا شبيغل، أحمد موسى
11:00-10:15
جلسة 3: أولاد تك – يعرضون انتاجاتهم
مديرو الجلسة: هاوي غوردون
11:45-11:00
جلسة 4: أولاد تك – يعرضون انتاجاتهم
مديرو الجلسة: تمار أبني
12:30-11:45
جلسة 5: أولاد تك – يعرضون انتاجاتهم
مديرو الجلسة: ايمان ابو غليونعليون
13:00-12:30
جلسة 6: نلعب في الشبكة
ראשי המושב: ד”ר איליין חוטר, ריבה שפיגל, אחמד מוסא
14:00-13:00
מושב 7: מנהלי בתי ספר – חוויות ותובנות
ראשי המושב: ריבה שפיגל
9:45-9:15
جلسة 1: أولاد تك يستضيفون ويغنون
مديرو الجلسة: ريبا شبيغل، ايمان ابو غعليون

جلسة 1: أولاد تك يستضيفون

مديرو الجلسة: ريبا شبيغل، ايمان ابو غعليون

تحيات –شافي جوبرين، مدير مدرسة دراسات الدبلوم. كلية سمينار هكيبوتسيم

10:15-9:45
جلسة 2: نلعب في الشبكة
مديرو الجلسة: د.إيلين حوتر، ريبا شبيغل، أحمد موسى

جلسة 2: نلعب في الشبكة

مديرو الجلسة: د.إيلين حوتر، ريبا شبيغل، أحمد موسى

مسابقة جغرافية محوسبة لكل تلاميذ TEC4Schools

الجميع مدعو للمشاركة

11:00-10:15
جلسة 3: أولاد تك – يعرضون انتاجاتهم
مديرو الجلسة: هاوي غوردون

جلسة 3: أولاد تك – يعرضون انتاجاتهم

مديرو الجلسة: هاوي غوردون

تلاميذ TEC4Schools يعرضون نشاطاتهم

 

 

11:45-11:00
جلسة 4: أولاد تك – يعرضون انتاجاتهم
مديرو الجلسة: تمار أبني

جلسة 4: أولاد تك – يعرضون انتاجاتهم

مديرو الجلسة: تمار أبني

תלמידי TEC4Schools נפגשים לשתף בחוויות ובתוצרים

 

12:30-11:45
جلسة 5: أولاد تك – يعرضون انتاجاتهم
مديرو الجلسة: ايمان ابو غليونعليون

جلسة 5: أولاد تك – يعرضون انتاجاتهم

مديرو الجلسة: ايمان ابو غليونعليون

תלמידי TEC4Schools נפגשים לשתף בחוויות ובתוצרים

13:00-12:30
جلسة 6: نلعب في الشبكة
ראשי המושב: ד”ר איליין חוטר, ריבה שפיגל, אחמד מוסא

جلسة 6: نلعب في الشبكة

ראשי המושב: ד"ר איליין חוטר, ריבה שפיגל, אחמד מוסא

חידון גיאוגרפי מקוון לכל ילדי TEC4Schools

כולם מוזמנים להצטרף לחידון

פרטים מלאים לקראת פתיחת היום

14:00-13:00
מושב 7: מנהלי בתי ספר – חוויות ותובנות
ראשי המושב: ריבה שפיגל

מושב 7: מנהלי בתי ספר – חוויות ותובנות

ראש המושב:  ריבה שפיגל

בתכנית TEC4Schools משתתפים כ-100 בתי-ספר מכל המגזרים. במפגש זה ישתפו המנהלים בתובנות ובהמלצות להמשך.

משתתפים:

מר סלאח אבו עואד, מנהל בית-ספר יסודי א’, בוקעאתא

מר מרואן שמס, מנהל בית-ספר יסודי א’, בוקעאתא

גב’ שירית אהרוני, מנהלת בית ספר לפיד המ"ה

מר חסן פתאלי, מנהל בית-הספר היסודי, ע’ג’ר

גב’ אילנה סודרי, מנהלת בית-ספר ישורון, פרדס חנה

גב’ רבקה שמש, מנהלת בית-ספר רימונים, קרית אונו

14:00 – 18:00

חלק שני: מדיניות ותכניות – חיים משותפים והעידן הדיגיטלי

15:00-14:00
מושב 8: מדיניות בחינוך לחיים משותפים
ראשי המושב: ד”ר מיכל גולן – ראשת מכון מופ”ת, ד”ר אסמאא גנאים – ראשת מרכז TEC
16:00-15:00
מושב 9: חיים משותפים בישראל: פרוייקטים שיתופיים במשרד החינוך
ראשי המושב: ד”ר איליין חוטר, ד”ר נעים נג’אמי
17:00-16:00
מושב 10: Collaborative Learning in a Global World
ראש המושב: ד”ר מירי שיינפלד
18:00-17:00
מושב 11: International Projects
ראש המושב: ד”ר מנאל יזבק אבו אחמד
15:00-14:00
מושב 8: מדיניות בחינוך לחיים משותפים
ראשי המושב: ד”ר מיכל גולן – ראשת מכון מופ”ת, ד”ר אסמאא גנאים – ראשת מרכז TEC

מושב 8: מדיניות בחינוך לחיים משותפים

ראשי המושב:
ד"ר מיכל גולן, ראשת מכון מופ"ת
ד"ר אסמאא גנאים, ראשת מרכז TEC במכון מופ"ת

המושב, בהשתתפות אנשי חינוך מובילים, יעסוק בגישות ותפישות פדגוגיות שונות בחינוך לחיים משותפים בישראל, ההבדלים בתפישות אלו והדרכים השונות בהן מיושמת המדיניות לחינוך רב-תרבותי במאה ה-21.

משתתפים:

פרופסור איל נוה, ד"ר נמרוד טל, ד"ר נוהאד עלי, ד"ר מרסלו וקסלר

פרטים מלאים לקראת פתיחת היום

16:00-15:00
מושב 9: חיים משותפים בישראל: פרוייקטים שיתופיים במשרד החינוך
ראשי המושב: ד”ר איליין חוטר, ד”ר נעים נג’אמי

מושב 9: חיים משותפים בישראל: פרוייקטים שיתופיים במשרד החינוך

ראש המושב: ד"ר איליין חוטר, ד"ר נעים נג’אמי

משתתפים

דניאלה  פרידמן, מפמ"ר מדעי החברה ומנהלת המטה לחינוך אזרחי וחיים משותפים

רונית מאור,ממונה על הלמידה השיתופית, אגף טכנולוגיות מידע – מינהל תקשוב

מירה מונייר – ממט"ח

אדל ריימר ורניה פרויקט באנגלית חלל

אסתי הלפרין- שילוב מורים

פרטים מלאים לקראת פתיחת היום

17:00-16:00
מושב 10: Collaborative Learning in a Global World
ראש המושב: ד”ר מירי שיינפלד

מושב 10: Collaborative Learning in a Global World

ראש המושב: ד"ר מירי שיינפלד

Dr. Lana Israel – Muzology, Nashville, USA

Prof. Paul Resta – The university of Texas

Prof. Claudia Finkbeiner – Kassel university, Germany  

Dr. Tina Waldman – Kibbutzim College of Education, Israel

פרטים מלאים לקראת פתיחת היום

18:00-17:00
מושב 11: International Projects
ראש המושב: ד”ר מנאל יזבק אבו אחמד

18:00 – 21:00

חלק שלישי: מרצים, סטודנטים וסביבות מתקדמות

פתיחת המושבים – ד”ר עינת רוזנר, וופא זידאן

19:00-18:00
מושב 12: פלטפורמות מקוונות לפיתוח שיתופיות
ראש המושב: ד”ר אסמאא גנאים
20:00-19:00
מושב 13: עולמות וירטואליים ללמידה שיתופית
ראש המושב: שרי שפרגל-בקיש
21:00-20:00
מושב 14:
ראש המושב: ד”ר מנאל יזבק אבו אחמד
19:00-18:00
מושב 12: פלטפורמות מקוונות לפיתוח שיתופיות
ראש המושב: ד”ר אסמאא גנאים

מושב 12: פלטפורמות מקוונות לפיתוח שיתופיות

ראשי המושב:
ד"ר אסמאא גנאים, ראשת מרכז TEC במכון מופ"ת

ד"ר אילן נגר

המושב עוסק בערוצים החדשים ובמגוון האפשרויות שמציעה טכנולוגיה דיגיטלית חדשנית בתחום החינוך, לקידום  שיח רב- תרבותי. יוצגו מספר פלטפורמות דיגיטליות מקוונות שבהן מופעלות תכניות ויוזמות חינוכיות שיתופית, כולל: פייסבוק, minecraft, Tec island ועוד.

מציגים במושב:

שחר רז – Games for Peace

ג’רמי, Tec Island

רביד – מערכת עמותת ניר

רונית מאור – מדריכה ארצית ממונה על למידה שיתופית, מינהל תקשוב אגף טכנולוגיות מידע. פייסבוק – למידה במקומות לא צפויים

20:00-19:00
מושב 13: עולמות וירטואליים ללמידה שיתופית
ראש המושב: שרי שפרגל-בקיש

מושב 13: עולמות וירטואליים

ראש המושב: שרי שפרגל-בקיש

מציגים במושב: שרי, מירי, רויטל וסטודנטים של סביבות

פרטים מלאים לקראת פתיחת היום

21:00-20:00
מושב 14:
ראש המושב: ד”ר מנאל יזבק אבו אחמד

מושב 14: 

ראש המושב: ד"ר מנאל יזבק אבו אחמד

פרטים מלאים לקראת פתיחת היום